Tiskařské služby / Levný, rychlý tisk

Ofsetový tisk
Ofsetový tisk - letáky, knihy, tiskopisy, katalogy, samolepky, vizitky, dopisní papíry a další
Tiskárna Praha patří mezi tiskárny s dlouholetou tradicí. Fungujeme jako rodinná tiskárna, nabízí kvalitní tisk a příznivé ceny tisku. Tiskárna  Viaprint Praha se specializuje na ofsetový tisk a sítotisk do formátu B1, dále na digitální tisk. Tiskárna Viaprint se zaměřuje nejen na tisk, ale také na grafické zpracování. Součástí tiskárny je spolupráce s vlastní DTP studiem, samozřejmostí je tedy možnost grafického zpracování jakýchkoliv zakázek. Tiskárna Viaprint totiž graficky zpracovává knihy, letáky, samolepky, tiskopisy, katalogy, obálky, vizitky a další tiskoviny. Pokud tedy nemáte vlastního grafika, který by vám podklady pro tisk zpracoval, tiskárna Viaprint je vám v tomto směru k dispozici. Tiskárna Viaprint dělá nejen grafické zpracování a tisk, ale také kompletní knihařské zpracování.

tisk, tiskárna Praha
Tiskárna Praha vytiskne leták i billboard
Pokud ve větším nákladu tiskneme například leták či knihu, je vhodnější ofsetový tisk, nicméně naše tiskárna VIAPRINT Praha zajišťuje také digitální tisk, který je vhodný pro tisk malých nákladů. Tiskárna Praha se specializuje i na velkoformátový digitální tisk, takže šíří své nabídky dokáže uspokojit každého zákazníka. Velkoformátový tisk je vhodný zejména pro tisk billboardů, tisk reklamních bannerů, atp. Ať už tedy potřebujete vytisknout leták, vizitku, knihu nebo například billboard, tiskárna Praha vám garantuje kvalitní tisk. Potřebujete zajistit tisk knih, tisk časopisů, tisk brožur, tisk katalogů, tisk vizitek, tisk samolepek, tisk tiskopisů, tisk obálek, tisk dopisních papírů, tisk letáků, tisk pozvánek, tisk oznámení, tisk billboardů a dalších tiskovin? Pokud ano, obraťte se s důvěrou na tiskárnu VIAPRINT.

knihařství, tiskařské služby
Knihařské zpracování – vazba knih, vlastní grafické studio
Nedílnou součástí každé knihy či brožury je vazba. Tiskárna Praha zajišťuje všechny druhy knihařského zpracování (vazba V1, vazba V2, vazba V3 až vazba V8). Tiskárna Viaprint dělá i hřebenovou vazbu (plastovou a kovovou), také lepí tiskopisy do bloků a lepí samopropisovací tiskopisy samoodtrhávacím lepidlem („snap out“). Tiskárna Praha dělá i povrchovou úpravu knih, brožur, atp. (laminace a UV lak - včetně parciálního). Tiskárna Praha dělá také výseky do formátu B1. Zákazníkům tiskárny jsou nabízeny kompletní služby. Stačí do tiskárny dodat podklady pro tisk (obvykle na CD, DVD, fash disku…) či podklady pro grafické zpracování. Je-li zpracovávána i grafika, grafické studio tiskárny po dodání podkladů zpracuje grafický návrh, po jehož schválení následuje tisk.

Levný tisk, levná tiskárna
Samolepicí fólie: samolepicí řezaná grafika – polepy aut, polepy výloh, atd.
Samolepicí řezaná grafika je další z oblastí, kterou se pražská tiskárna Viaprint zabývá. Pomocí samolepicí řezané grafiky tiskárna zhotovuje různé reklamní nápisy. Jedná se o písmena nebo loga vyřezané ze samolepicí fólie. Tato technika je vhodná například pro polepy aut, polepy výloh, polepy sídel firem a polepy dalších reklamních ploch. Máte zájem například o zmíněné polepy automobilů či další druhy reklamy? Pokud ano, kontaktujte nás, rádi vám nezávazně zašleme kalkulaci. Samolepicí řezaná grafika nachází uplatnění v oblasti reklamy. V případě vašeho zájmu vám naše tiskárna VIAPRINT ráda zhotoví i grafický návrh samolepicí řezané grafiky.