Reklamní bloky a bločky - levný tisk

 

Reklamní poznámkové bloky a bločky - levný tisk

Vyrábíme:
a)reklamní poznámkové bloky a bločky
b)reklamní samolepící lístky post-it
c)reklamní a firemní bloky flipchart

a) Reklamní poznámkové bloky a bločky - levný tisk

Levným a účinným reklamním dárkem jsou mimo jiné i potištěné reklamní bloky a bločky. Jakýkoli požadavek zákazníka na tisk reklamních bloků vždy pečlivě připravíme tak aby Vaše bloky byly nejen kvalitní, ale také levné. Bloky tiskneme ve všech dostupných formátech a pokud si ze standardních formátů bloků nevyberete, můžeme Vám levně vytisknout i nestandardní formát bloků.Rádi Vám připravíme levný grafický návrh na tyto bloky a případně jiné DTP práce.

Tisk bloků provádíme několika vysoce kvalitními tiskovými technologiemi a to expresním offsetovým tiskem a expresním digitálním tiskem. Offsetový tisk umožnujě levný tisk bloků ve větším počtu než 50 ks. Taktéž umožňuje tisk od 1 barvy až po plnobarevný tisk bloků. Expresní digitální tisk Xerox využíváme pokud je počet bloků měnší než 50 ks a to proto aby byl Váš tisk bloků nejlevnější.

Kvalitní a levný tisk reklamních bloků zabezpečujeme přísnou výstupní kontrolou, která je prováděna naším kvalifikovaným tiskovým specialistou. Reklamní bloky jsou po vytištění svázány pomocí lepené vazby, nebo kovové kroužkové vazby. Reklamní bloky je možné svázat po kratší, ale i po delší straně. Bloky je také možné podložit tvrdým kartonem. Reklamní blok je ještě možné vylepšit obálkou, kde je proveden plnobarevný tisk. Obálku je také možné vhodně povrchově upravit pomocí úprav lesklé lamino, nebo matné lamino.

Počet listů, které reklamní blok obsahuje může být standardních 25 listů, nebo případně 50 listů, ale pro nás žádný problém zvázat do bloku nebo bločku i větší počet listů například 100 listů. Všechny typy bloků tiskneme levně, rychle a kvalitně.

Pro zjištění ceny tisku bloků – cenové kalkulace prosíme vyplňte náš formulář anebo napište přímo email tiskovému specialistovi a my se Vám obratem ozveme.

b) Levný potisk na reklamní samolepící post-it

Originální reklamní dárek je také bloček samolepících post-it. Kouzlo reklamních post-it bločků je hlavně v tom, že lístek odtrhnete s bloku a nalepíte ho kamkoli se vzkazem, nebo připomínkou. Reklamní post-it jsou velmi rozšířené a oblíbená na celém světě. Proč právě vaše firma by neměla mít svůj vlastní levný reklamní post-it bloček?.Samolepící Post-it levně potiskujeme ve vysoké kvalitě offsetovým tiskem. Bločky jsou standardně dodávány v bloku po 50 listech a 100 listech je možné si vybrat ze 3 velikostí reklamních post-it a to 51 x 74 mm, 68 x 74 mm a 107 x 74 mm. Levný tisk post-it je možný až ve 4 barvách. Tyto bločky je možné potisknout pouze ofsetem, proto je nejkratší výrobní lhůta 10-14 dní od objednávky reklamních Post-it. Levný potisk Post-it je kvalitativně zabezpečen komplexním dohledem nad průběhem výroby Post-it a výstupní kontrolou od objednávky přes grafický návrh v našem DTP studiu až po expedici zákazníkovi.

Pro zjištění ceny tisku post-it prosíme vyplňte náš formulář anebo napište přímo email tiskovému specialistovi a my se Vám obratem ozveme. Neváhejte a vyrobte reklamní post-it bločky i pro vaši firmu. Protože jsme levná Tiskárna v Praze, nabídneme vám dopravu zdarma až do vaší kanceláře.

c) Firemní bloky Flipchart - levný tisk

Flipchart je nedílnou součástí corporate identity každé firmy při jejím rozvoji a plánování. Blok flipchart s potiskem je nejen skvělý reklamní dárek, ale také nepostradatelný pomocník. Levný potisk flipchart bloků zajišťujeme offsetovým velkoformátovým tiskem v různých formátech a to zejména A1, B1, A0 a B0. Pokud potřebujete jiný formát flipchartu s potiskem rád Vám náš tiskový specialista pomůže s výběrem. Na Vaše bloky Flipchart s potiskem Vám samozřejmě také připravíme grafický návrh. Výroba flipchart probíhá na expresním ofsetovém stroji kde zaručujeme maximální kvalitu tisku a díky vysoké produktivitě vám tedy zajistíme nejlevnější tisk na trhu. Pokud pořebujete zakomponovat grafický návrh flipchartu do vašeho grafického manuálu s tím Vám taktéž pomůže naše DTP studio.

Flipchart bloky tiskneme zejména na offsetový lehký papír o gramáži 70 g/m2, případně 80 g m/2. Tento papír umožňuje tisk 1 barvou až po plnobarevný potisk flipchartu. Pokud však máte jinou představu o materiálu nabízíme pro levný tisk širokou škálu materiálů až po silné kartony.

Snadné připevnění flipchart bloku zajišťujeme přesným děrováním otvorů tak, aby blok bylo možné pevně zavěsit do ok na flipchart konstrukci a jednotlivé listy bylo možné otáčet a odtrhnout.

Levná výroba flipchartu je zabezpečena komplexním dohledem nad průběhem výroby bloku flipchart a výstupní kontrolou od objednávky přes grafický návrh v našem DTP studiu až po expedici zákazníkovi.

Pro zjištění ceny výroby flipchartu s potiskem prosíme vyplňte náš formulář anebo napište přímo email našemu odborníkovi na tisk, my se Vám obratem ozveme a kompletně zajístíme splnění vašeho požadavku na tisk flipchartů.