Levná výroba šanonů

 

Potištěné šanony - levná výroba

Šanony jsou nepostradatelný pomocník každé kanceláře, ale také se bez nich neobejde profesionální firemní prezentace. Téměř každá firma by uvítala levnou výrobu šanonů, případně levný potisk šanonů. Šanony vyrábíme dvěma metodami a to z plastu, nebo kartonové.

1. Potištěné kartonové šanony - levná výroba

Šanony s potiskem jsou velmi žádaným reklamním prvkem do všech oblastí podnikání. Jsou vhodné jako levné prodejní manuály, firemní prezentéry, obchodní argumentáře. Tyto šanony vyrobíme v podstatě v jakémkoli formátu, zejména to jsou formáty A4 a formáty A3. Utěchto šanonů můžeme zvolit povrchovou úpravu vhodnou pro daný účel. Pro prodejní provedení jsou to zpravidla lesklá laminace, nebo lesklé lakování. Pro prezentéry doporučujeme použít matné lamino, nebo matný lak. Naprosto úžasný efekt docílíme použitím tzv. Uv parciálního lakování (typ povrchové úpravy, který dodáže nanést lak jenom na vybrané části grafiky, ostatní plocha je matná).Levné kartonové šanony s potiskem vyrábíme tak, že potah šanonu levně vytiskneme na expresním ofsetovém tiskovém stroji a následně nanášíme na kartonovou podložku. Po provedení knihařských prací a zanýtování mechanických kroužků jsou šanony k odběru. Levnou výrobu provádíme již od několika kusů až po stovky, nebo tisíce kusů. Dodací lhůty u šanonů jsou expresní a zpravidla jejich výroby trvá pouze několik dnů. Vyrobené šanony vám profesionálně zabalíme do krabic a dovezeme dle vaší potřeby. Aby byl výsledný výrobek opravdu profesionální nechte si v našem grafickém a DTP studiu navhnout skvělý grafický návrh, který pomůže prodat i Váš produkt.

2. Plastové šanony - levná výroba a potisk

Plastové šanony mají velmi dlouhou životnost a díky kvalitnímu provedení snesou i hrubší zacházení. Vhodné jsou do oborů, kde jsou používány v extrémních podmínkách, jako například stavebnictví, chemickém průmyslu, řemeslné výrobě a dalších terénních oborech. Tyto šanony vyrobíme v jakémkoli formátu, ale nejobvyklejší jsou formáty na listy A4, nebo listy formátu A3. Výška hřbetu šanonu je plně volitelná podle potřeby zákazníka.Tyto šanony levně vyrábíme průmyslově zatavením tvrdé podložky do PVC folie. Výhodou je, že je možné si vybrat ze vzorníku barev folie a ze široké nabídky různých mechanických kroužků. Tyto šanony mají omezené možnosti potisku, dají se totiž potisknout pouze sítotiskem. Nedoporučujeme na ně tisknout obrázky a fotografie. Obraz je díky nižšímu rozlišení zrnitý. Můžeme však tuto vlastnost obejít tím, že vytvoříme na vnější straně kapsu, do které můžeme vložit plnobarevný plakát a ten zatavit, tím získáme plnobarevný potah šanonu. Tyto šanony levně potiskujeme již od několika kusů až po stovky, nebo tisíce kusů. Rádi Vám také vymyslíme v našem DTP studiu a připravíme kreativní, nebo grafický návrh. Poradíme s realizací tak aby byl výsledek levný šanon s profesionálním designem, který perfektně funguje a plní tak všechny představy zákazníka. Vyrobené šanony vám profesionálně zabalíme do krabic a dovezeme dle vaší potřeby.