Tisk brožur - Tisk katalogů - Tisk ceníků - Tisk Knih

 

Katalogy, brožury, ceníky a jiné publikace

Témeř každá moderní firma v dnešní době potřebuje a využívá tisk katalogů, tisk ceníků, tisk prospektů, tisk prezentací nebo tisk jiných publikací. Tuto problematiku umíme efektivně řešit, protože jsme levná plně vybavená tiskárna v Praze, nabízíme levný tisk všech druhů tiskovin. Naše tiskárna je vybavena stroji pro levný expresní offsetový tisk, ale také pro levný malonákladový digitální tisk.

a) Katalogy a brožury -  levný tisk

Katalogy a jiné brožury jsou jednou z nejběžnějších tiskovin na trhu. Staráme se o levný tisk katalogů a tisk brožur pro většinu našich zákazníků a proto jsme nabyli velkých zkušeností právě s levným tiskem katalogů a levným tiskem brožur. Katalogy  a brožury tiskneme ve standardních formátech DL, A5, A4, A3, ale také v nestandardním provedení například 210 x 210 mm, 280 x 120 mm. Pomůžeme Vám samozřejmě s výběrem té nejefektivnější varianty, jejímž výsledkem je levný tisk katalogů nebo levný tisk brožur na míru zákazníkovi. Vybírat můžete z nepřeberné škály materiálů pro obálku katalogů a brožur, což platí taktéž pro tisk vnitřních listů katalogů a brožur. Stejně tak je možné vybrat si pro katalog i různé varianty povrchových úprav, jako například lesklé lamino, nebo matné lamino. Pomůžeme Vám samozřejmě i s grafickým návrhem vašeho katalogu, které zrealizuje naše DTP studio. Pro zjištění ceny tisku katalogu vyplňte náš formulář anebo napište našemu tiskovému specialistovi, který Vám pomůže sestavit tu nejlepší cenovou kalkulaci, kterou vám expresně zašleme.

b) Ceníky - levný tisk

Ceníky jsou základním komunikačním prvkem každé obchodní firmy, proto každá firma ocení levný tisk ceníků. Ceníky levně tiskneme od těch nejsložitějších, jako například plnobarevně potištěný šanon s kroužkovou mechanikou a následně s plnobarevně potištěními vkládanými listy A4, přes plnobarevné ceníky se sešitovou vazbou V1, až po uplně jednoduché levně vytištěné šešitky provedené dvoubarevně, nebo jedno barevným levným tiskem, nebo snad tisk letáků, které jsou přeložené, nebo poskládané do harmoniky. Tyto výrobky tiskneme levně na dvou základních technologiích. Abychom nabídli levný tisk ceníků volíme technologii podle výsledného počtu a to je buď expresní offset, nebo levný digitální tisk. Pomůžeme Vám samozřejmě i s grafickým návrhem vašeho ceníku, které zrealizuje naše DTP studio a grafické studio. Pro zjištění ceny tisku katalogu můžete vyplnit náš formulář nebo kontaktujte našeho tiskového specialistu, který Vám pomůže sestavit tu nejlepší cenovou kalkulaci a poradí Vám s provedením ceníku tak aby jste byli opravdu spokojeni.

c) Levný tisk knih, levný tisk výročních zpráv a tisk jiných publikací

Pro naši expresní a levnou tiskárnu není žádný tisk problém, jsme univerzální tiskárna, která klade důraz na cenu, vysokou kvalitu a rychlost. Levný tisk knih, levný tisk výroční zprávy, nebo tisk jakékoli publikace je pro nás denní rutinou, kterou zvládáme s maximální péčí a servisem zákazníkovi. Nízká cena offsetového tisku ale i nízká cena digitálního tisku není podle nás výsada, ale právo pro každého zákazníka, který potřebuje tisknout. Samozřejmostí jsou pro nás grafické práce, dtp práce, konstrukční práce které zrealizuje naše DTP a grafické studio. Pro co nejrychlejší zjištění ceny tisku knihy, nebo jiné publikace vyplňte náš formulář anebo můžete kontaktovat našeho tiskového specialistu, který Vám poradí a nabídne řešení na levný tisk publikací na míru vašim požadavkům.