Levný tisk desek

 

Desky - levný tisk desek

Ideálním prezentačním materiálem pro každou firmu, nebo jinou organizaci jsou prezentační desky, které slouží jako uhlazený prvek korporátní identity a také jako vhodný pomocník při obchodním jednání.

Tiskneme levně plnobarevně potištěné chlopňové desky, potištěné desky s výsekem, desky bez chlopní s potiskem, potištěné desky s průsekem na vizitku, potištěné desky s pořadačem, archivační desky s potiskem a to v různých formátech. Rádi Vám také levně vytiskneme originální desky na zakázku. Tyto desky tiskneme offsetovým tiskem ve vysoké kvalitě za nejnižší ceny tisku. Pro každý typ desek používáme výsekovou raznici, kterou je možné si vybrat z předem zaslaného přehledu výsekových tvarů. Desky zejména tiskneme na materiály 250 g/m2 a 300 g/m2. Levný tisk desek je možné realizovat také na jiné materiály. Pro tisk desek je možné použít množství povrchových úprav a to zejména lesklé lamino, nebo matné lamino, pro levnější tisk desek používáme také varianty povrchové úpravy jako je strojový matný lak, nebo strojový lesklý lak. Před tiskem Vám expresně zašleme cenovou kalkulaci a také Vám ukážeme vzorky desek s povrchovou úpravou tak, aby jste s naším specialistou na tisk vybrali optimální variantu levného tisku desek.
Samozřejmostí jsou pro nás grafické práce, dtp práce a konstrukční práce se kterými Vám naši grafici rádi pomůžou. Pro co nejrychlejší zjištění ceny tisku desek, můžete použít náš formulář a pokud si nevíte rady kontaktujte našeho specialistu na tisk desek, který Vám kvalifikovaně pomůže k nejnižší ceně tisku desek.