Levný tisk obálek, levná výroba obálek Praha

 

Obálky - levný tisk obálek, levná výroba obálek

Pro firemní korespondenci jsou ideálním nástrojem obálky s potiskem v různých formátech. Mimo jiné tiskoviny provádíme levný tisk obálek. Pro naše zákazníky tiskneme obálky levně a na výběr vám dáme z palety formátů a to zejména tyto:

Formát: velikost v mm: popis:
C6 114 x 162 mm klasická dopisová obálka
DL 110 x 220 mm standard firemní (fakturové)
C6/5 114 x 229 mm větší dopisová obálka
C5 162 x 229 mm obálka na přeloženou A4
C4 229 x 324 mm obálka na formát A4

Všechny uvedené typy obálek je možné levně vyrobit v následujícím provedení lepení:

a) Olizové (vlhčící) – je nutné zalepení navlhčit (olíznout)
b) Samolepící – pro zalepení stačí pouze zavřít, není nutné vlhčit
c) S krycím páskem – pro zalepení je nutné odstranit krycí pásek z lepícího pole a zavřít

Okénko u obálky a jejich provedení

S okénkem – při vložení dokumentu je vidět předtištěná adresa na dokumentu a není potřeba ji popisovat ručně nebo polepovat štítkem
Bez okénka – obálku je nutné vždy nadepsat, nebo polepit štítkem
Okénko vlevo nebo vpravo – můžete si vybrat zda je okénko na pravé, nebo levé straně po zalepení

Obálky s vnitřním potiskem  - proč se obálky potiskují zevnitř?
Vnitřním potiskem obálky zabráníme jejich prosvítání proti světlu, zvláště pak pokud posíláte citlivé dokumenty (smlouvy, faktury apod.) Vnitřní potisk je předem stanoven a není možné jej udělat na zakázku.

Obálky tiskneme offsetovým tiskem v expresních termínech a zaručujeme vysokou kvalitu tisku, kterou zaručujeme výstupní kontrolou. Obálky tiskneme od jedné barvy až po plnobarevný tisk obálek. Na obálky můžeme tisknout nejen firemní logo a adresu, ale i obrázky a fotografie. Obálky tiskneme levně již od počtu 500 ks. U vyšších počtů obálek nabízíme výrazné objemové slevy a výhody. Obálky s potiskem Vám zabalíme do krabice a dovezeme podle potřeby a to vše v expresním termínu. Pokud si nevíte rady s grafickým návrhem na obálky, rádi Vám pomůžeme a naši školení grafici Vám vytvoří profesionální návrh podle vašich představ. V případě, že jste nároční a potřebujete na obálky udělat tzv. personalizaci tj. každou jednotlivou obálku opatřit unikátní adresou, jménem, nebo číselným kódem, provádíme tento personalizovaný tisk na expresním digitálním tisku. Výstupem je profesionální potištěná obálka za nejnižší cenu.